AMBITIOUS RUNNERS TEAM

Marek Piotrowski

 

Marek Tiger Piotrowski – wszystko jasne:)

Mając za sobą dwuletnią przygodę z bieganiem Marek marzył o przebiegnięciu królewskiego dystansu i w tej sprawie zgłosił się do mnie.

 

105 kg żywej wagi zgłosiło się do ART chcąc przebiec maraton:)

 

Lubiąc wyzwania podjąłem się przygotowania Marka do spełnienia marzeń. Na przygotowania mieliśmy 7 miesięcy, oboje wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe. Przede wszystkim musieliśmy popracować nad zdrowymi nawykami żywieniowymi i zgubić kilka kg żeby móc wykonywać treningi biegowe. Borykaliśmy się z przeziębieniem,korzonkami drobnymi kontuzjami, skręceniem kostki, ale cel był jeden;) Miesiące mijały, trening był realizowany, czasami musiał ulec zmianie, waga spadała:) Starty kontrolne potwierdzały, że idziemy w dobrym kierunku. 24.04.2016r. Marek staje na starcie maratonu z wagą 90kg i kończy swój pierwszy w życiu maraton z wynikiem 4h 12min 58s zostając maratończykiem. Wielka radość z tytułu przebiegnięcia królewskiego dystansu oraz satysfakcja, że praca jaka została wykonana w okresie przygotowawczym zaowocowała:)

Pierwsze koty za płoty:)

Przed nami nowe cele i kolejne wyzwania.

 

 

 

Kolejny rok i kolejne wyzwania czekają Marka Piotrowskiego.

Po pierwszych sukcesach w 2016r. i ukończonym Orlen Warsaw Maraton apetyt na szybsze bieganie się zwiększyłJ Imprezą docelową na 2017r. jest OWM 2017r.

Tegoroczne przygotowania do tej imprezy idą znacznie lepiej niż w ubiegłym roku. Starty kontrolne pokazują, że forma rośnie z każdym miesiącem pracy. W przygotowaniach zdążyliśmy zaliczyć 2 starty.

12.02.2017r. - 10km w Biegu Urodzinowym w Gdyni w czasie 46:26 poprawa aż o 2min.

19.03.2017r. – ONICO Półmaraton Gdynia – 1:44:30 – poprawa o ponad 3min.

17/03/17

Marek Piotrowski

Created with WebWave CMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMBITIOUS RUNNERS TEAM