AMBITIOUS RUNNERS TEAM

    Trzeba przyznać, że pogodę do biegania mieliśmy dzisiaj wymarzoną. 12’C i piękne słońce, takie warunki atmosferyczne towarzyszyły dzisiaj biegaczom na trasieJ

Na biegu nie  zabrakło naszych biegaczy;)

 Magdalena Jaroch-Lidzbarska mocno poprawiła własny rekord na Gdyńskiej trasie, uzyskała wynik 23’12, co jest lepszym wynikiem o ponad minutę! Po ONICO Półmaratonie Gdyńskim nie ma już śladów zmęczenia co zostało potwierdzone dzisiejszym wynikiem. Przed nami kolejne tygodnie treningu z szybszym bieganiem. Zmniejszamy objętość i skupiamy się na krótszych odcinkach tempowych.

Piotr Habaj - pobiegł dzisiaj fenomenalnie. Od początku do końca w mocnym tempie i z wolą walki o jak najlepszy wynik, to cecha prawdziwych twardzieli. Uzyskany wynik 20’52 jest osobistym rekordem trasy Piotra na Gdyńskiej trasie biegu CT poprawionym o minutę.

 

Magda i Piotr poprawili zdecydowanie swoje rekordy na Gdyńskiej trasie. Nie jest łatwo na tak krótkim odcinku urwać kilka sekund a Oni poprawili minutę. Jestem dumny z wyników swoich podopiecznych, nasza współpraca przynosi wymierne efekty. Przed nami kolejne starty i kolejne cele sportowe. Bieganie jest naszą pasją i daje wiele radości.

 

Gratulujemy zwycięzcom i tym, którym udało się pobić swoje rekordy. Niech bieganie będzie radością Waszego życia.

     Ostatni bieg z cyklu City Trail Trójmiasto z rekordami dla moich Podopiecznych

26/03/17

z nr 665 Piotr Habaj, z nr 169 Sebastian Wąsicki.JPG

z nr 475 Magda Jaroch-Lidzbarska, Sebastian Wąsicki.JPG

Sebastian Wąsicki.JPG

Potr Habaj 665.JPG

Piotr Habaj.JPG

Magda Jaroch-Lidzbarska.JPG

City Trail Gdynia 26.03.2017-112.JPG

Created with WebWave CMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMBITIOUS RUNNERS TEAM