AMBITIOUS RUNNERS TEAM

Piotr Habaj

 W dniu dzisiejszym chciałbym przedstawić Wam mojego podopiecznego Piotra Habaj z Gdyni. Fanpage Piotra: https://www.facebook.com/PiterBiegaczRowerzystaAmator.

 

Współpracę rozpoczęliśmy na początku tego roku, naszym celem jest bezpieczny trening dopasowany do możliwości zawodnika oraz poprawa wyników sportowych. Piotr to bardzo skromny i ułożony biegacz, wie czego chce w sporcie. Bieganie jest jego pasją. Oprócz biegania Piotr startuje także w duathlonach (rower + bieganie) co nie przeszkadza nam w budowaniu formy biegowej. W dość krótkim czasie Piotra wyniki poszybowały w górę. Poprawione zostały rekordy życiowe na dystansach 5, 10 i 21,97km oraz rekordy tras biegów z cyklu CityTrail.

 

Obecnie rekordy Piotra wyglądają następująco:

5km – 19’20”

10km – 41’28”

21,97km – 1:33:38.

 

Przed nami okres przejściowy, będzie to czas na zasłużony odpoczynek, następnie ruszymy z przygotowaniami do drugiej części sezonu.

 

Chciałbym pogratulować Piotrowi uzyskanych wyników, poprawione rezultaty to wynik ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do celu. Jestem przekonany, że Piotr jeszcze nie raz zaskoczy nas poprawą wyników.

17/03/17

Bieg-do-zrodel-Gdansk- Piotr.JPG

IMG_9693.JPG

Piotr Habaj.JPG

Piotr

Created with WebWave CMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMBITIOUS RUNNERS TEAM