AMBITIOUS RUNNERS TEAM

 

To był niezwykle emocjonujący weekend dla podopiecznych trenera Sebastiana Wąsickiego.

 

Żołnierze, których trenuje biegowo Sebastian, Monika Grygorowicz i Paweł Stankiewicz bardzo dobrze spisali się podczas rocznych egzaminów z wychowania fizycznego. Monika pobiła rekord życiowy na 1000m uzyskując czas 4’15”.

 

Sobotni parkrun w Gdyni - a w nim Magda Jaroch-Lidzbarska podnosi się ze zdwojoną siłą i zwycięża w kategorii kobiet z nowym rekordem życiowym 20’41”. To się nazywa klasa zawodnika. Tydzień wcześniej Magda zmuszona była zejść z trasy podczas Biegu Europejskiego żeby tydzień później pokazać na co ją stać. Nigdy nie wolno biegać na siłę, bo to może się dla nas źle skończyć. Analizowaliśmy z Magdą nieudany start i doszliśmy do wniosku, że to była jedyna słuszna decyzja. Ambitnemu zawodnikowi ciężko pogodzić się z porażką, bo nie po to trenujemy żeby schodzić z trasy. Życie sportowca to nie tylko zwycięstwa i rekordy to także porażki, które budują silny fundament do tego, by sięgać po niemożliwe!

 

Łukasz Stacherski, który ma za sobą kilka bardzo udanych startów w tym sezonie także wystartował w Gdyńskim Parkrunie i wywalczył 2 miejsce OPEN z najlepszym wynikiem w sezonie 17’29”.

 

Anna Róża Kollek także pojawiła się na biegowych ścieżkach J Tym razem rekreacyjnie i w szczytnym celu na biegu charytatywnym dla Tymonka organizowanym przez Gdyńską Grupę BiegamyRazem.

 

Anna Grzegorek wystartowała w Redzkim Biegu parami ze świetlikami na dystansie 16km. Bieg dość nietypowy, bo organizowany w nocy i parami. Start nastąpił o godz. 22:00. Razem z Anią w parze wystąpił jej kolega Sebastian Kwapisz. Z uśmiechem na twarzach zawodnicy ukończyli bieg zajmując 62miejsce w stawce 101par. BRAWO!

 

Nie zabrakło emocji podczas Mistrzostw Polski w Duathlonie w Rumi, w których udział wzięła Jolanta Martyka. To był dzień Jolci! Na dzień dobry rekord życiowy na 5km 22’33” , następnie bdb rower na dystansie 20km i na koniec 2,5km biegu w tempie 4’48/km. Wynik całości 1:17:47 i brązowy medal w kategorii wiekowej. BRAWO!

 

Bogusław Lisak wystartował w Tarnowie w XIV Biegu Sanguszków. Był to start w ramach treningu na dystansie 10km J

 

 

Codzienna ciężka praca popłaca. Zawodnicy trenujący pod okiem trenera Wąsickiego trenują według indywidualnych, precyzyjnych planów treningowych i są w stałej konsultacji. Dzięki temu ich trening jest bezpieczny, na bieżąco monitorowany i analizowany, co przekłada się na dobre wyniki w zawodach sportowych. Trening jakościowy jaki przygotowuje trener dla swoich podopiecznych jest możliwy tylko i wyłącznie dzięki stałej relacji trener-zawodnik.

Magda Jaroch-Lidzbarska bije kolejny rekord!

22/05/18

Created with WebWave CMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMBITIOUS RUNNERS TEAM