AMBITIOUS RUNNERS TEAM

      To był weekend pełen sportowych emocji. Podopieczni trenera Sebastiana Wąsickiego mieli przed sobą spore wyzwania stając na startach w różnych biegach.

 

   W sobotę znakomitą formę potwierdziła Magda Jaroch-Lidzbarska, która ustanowiła nowy rekord życiowy na dystansie 5 km 20’43” podczas Gdyńskiego Biegu Parkrun.

    Piotr Stasik znakomicie zadebiutował w biegu górskim na dystansie 5 km podczas GPX Gdyni w Biegach Górskich uzyskując średnią prędkość 6’20’’/km, co przy tak trudnej trasie jest sporym wyczynem.

 

     Niedziela należała do biegaczy startujących podczas 13 PZU Półmaratonu Warszawskiego.

 

Padły nowe rekordy!

 

       Martyna Urbańska nie zwalnia tempa i uzyskuje kolejny rekord życiowy! Po udanym starcie w Gdyni (2:02:31) w drodze do Korony Półmaratonów Polskich przyszedł czas na Półmaraton Warszawski J 2:01:56 to kolejny rekord Martyny na tym dystansie. Martyna miała za zadanie pokonać dystans na podobnym poziomie jak w Gdyni i wypełniła swoje zadanie z nawiązką.

    Anna Kollek ukończyła półmaraton z bdb wynikiem 2:13:13. Forma Ani jest coraz lepsza, uzyskane międzyczasy na dystansie świadczą o dobrej i stabilnej formie. Mamy już za sobą 2 starty na drodze do Korony Półmaratonów Polskich J

   Łukasz Stacherski utalentowany biegacz, który ponownie udowadnia na co Go stać. Łukasz książkowo zrealizował założenia taktyczne, zgodnie z tym co zaplanował trener. Łukasz ustanowił rekord życiowy 1:18:05 poprawiając stary rekord o ponad 2 minuty!

 

   Dumny trener nie kryje wzruszenia osiągnięciami swoich podopiecznych. Indywidualne programy treningowe po raz kolejny przynoszą wymierne korzyści. Pełna kontrola treningu jest niezbędna do osiągania wymarzonych celów i przesuwania granic własnych możliwości. Dobrze przepracowany okres zimowy oddaje owoce w postaci wspaniałych wyników.

 

Udane starty klubowiczów Ambitious Runners Team

25/03/18

Created with WebWave CMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMBITIOUS RUNNERS TEAM